Selvi Vista

Selvi Vista Evleri Ahmet Selvi inşaat güvencesi ile yeni projemiz Selvi Vista evleri, yaklaşık 12.000m²lik inşaat alanı ve 2.000 m²lik peyzaj alanının her köşesini kalite, estetik ve konforu bir arada buluşturacak şekilde değerlendirerek, sizlere evinizden ayrılmadan keyifle vakit geçirebileceğiniz alanlar yaratacaktır. 

Proje bulunduğu yüksek konumun avantajın da kullanarak, 2 blok 40 daireden oluşan yaşam alanları size dört mevsim boyunca Denizli manzarasını seyredebilmenize olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştı. 

32 adet 225m² lik, 4+1 dairelerimiz, standartlının üzerinde metrajlarda mutfak, balkon, salon, oturma odası, çocuk odaları, tuvalet, banyo, ebeveyn banyolu yatak odası, giyinme odasına ek olarak, sizlere çamaşır odası ve kiler gibi ekstra alanlar sağlamaktadır. 

Proje ayni zamanda 8 adet özel olarak tasarlanan 235m'lik bahçe hatlarında, sizlere özel bahçeli ve havuzlu daireleriyle, müstakil ev hayatını site içi güvencesinde ye sosyal olanaklardan kopmadan yaşayabileceğiniz alanlar yaratmaktadır. 

Panjur ve aydınlatma kontrolleri, hırsız ve alarm güvenlik sistemleri, kamera ile görüntüleme, site yönetimi, site güvenliği gibi hayatının kolaylaştıracak birçok imkânı sizlere sunan projemiz huzurlu ve güvenli hayatı sizlere sağlamaktadır. 
Aracınızı park ettikten sonra evinize ve sosyal alanlara doğrudan asansörle, çıkabileceğiniz her daireye özel kapalı otoparkınız, ayrıca her daire özel elektrikli şarj istasyonları da hizmetinize sunmaktadır. 

Geniş peyzaj alanı, açık ve kapalı çocuk oyun alanı, açık yüzme havuzu, ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam, spor salonu, 2 adet kafeterya, dinlenme alanları, kamelyalar gibi birbiriyle ilişkileri koparılmadan tasarlanmış sosyal yaşam alanlarıyla gününüzün stresini atıp, nefes alın. 

Selvi Vista’daki ayrıcalıklı hayata siz de bir an önce ortak olun. 

Kataloğumuzu İncelemek İçin Tıklayınız.